Montáž

Služby poskytujeme v Praze a Středočeském kraji a po domluvě i v jiných částech České republiky.

Provádím montáž kvalitních a osvědčených značek TOSHIBA, MIDEA, LG a DAIKIN. Všechny dodávané klimatizace jsou prověřené, spolehlivé, moderní, tiché, všechny umí chladit a topit, další funkce se odvíjí od přání odběratele (umí čistit a ionizovat vzduch, odvlhčovat a zvlhčovat vzduch, ovládání je možné přes wifi či telefon či týdenní programátor, mají funkci nenámrzné teploty 8 C atd.)
Výběr klimatizace a zejména montáž vyžaduje odborné znalosti a zkušenosti. Důležitá je volba typu, počtu vnitřních jednotek, stanovení odpovídajícího výkonu venkovní jednotky, umístění venkovních i vnitřních jednotek i vedení souvisejících rozvodů.
Postup instalace klimatizace:
– domluvíme si schůzku na místě realizace
– na místě zjistíme dispozice prostoru, vaše požadavky na klimatizaci, její případné rozšířené funkce, jak často ji plánujete využívat
– na základě výpočtu velikosti prostoru a dalších faktorů navrhnu vhodný typ klimatizace a její ideální umístění
– v případě, že si u mě klimatizaci a montáž objednáte, vše potřebné na místo realizace dopravím a provedu samotnou montáž
– klimatizace spustím a vysvětlím, jak ji používat
Prvotní schůzka na místě realizace, zpracování nabídky možného řešení a doprava na území Prahy a Středočeského kraje je zdarma.
Pro instalace používáme kvalitní měděné potrubí o síle stěny 1 mm.